Yhteystiedot

AutoTeam logo

KK-AutoTeam Oy

HUOLTO

Avoinna arkisin klo. 08:00 – 16:00 | HUOM! ennakkoon sovittuna, auton nouto mahdollista huoltoaseman aukioloaikoina
huolto@autoteam.fi

Marko Ylenius
Huoltopäällikkö
Puh: 040 450 6523
Töiden vastaanotto,
korjaamon työnjohto,
vahinkotarkastukset
marko.ylenius@autoteam.fi

Joel Isaksson
Huoltoneuvoja
Puh: 040 450 6539
Töiden vastaanotto,
korjaamon työnjohto,
vahinkotarkastukset
joel.isaksson@autoteam.fi

Jussi Tuomola
Huoltoneuvoja
Puh: 040 450 6538
Töiden vastaanotto,
korjaamon työnjohto
jussi.tuomola@autoteam.fi

VARAOSAT

Avoinna arkisin klo. 08:00 – 16:00 | HUOM! ennakkoon sovittuna, osien nouto mahdollista huoltoaseman aukioloaikoina
varaosat@autoteam.fi

Heikki Nuppola
Varaosapäällikkö
Puh: 040 4506533
VW, Skoda, Citroen, Peugeot,
Opel, Saab -varaosat
heikki.nuppola@autoteam.fi

Mikko Kaartosalmi
Varaosamyyjä
Puh: 040 450 6534
VW, Skoda, Mercedes-Benz, Citroen,
Peugeot, Opel, Saab -varaosat
mikko.kaartosalmi@autoteam.fi

HUOLTOASEMA

Avoinna arkisin klo. 07:30 – 19:00 | La 08:00 – 16:00 | Su 10:00 – 15:00, kesä su suljettu
kassa@autoteam.fi

Merja Hantula
Kassa – laskutus (vaihde)
Puh: 02 857 6500
Polttoainetilaukset
kassa@autoteam.fi

Kirsi Laihinen
Kassa – laskutus (vaihde)
Puh: 02 857 6500
Polttoainetilaukset
kassa@autoteam.fi

Outi Saarela
Kassa – laskutus (vaihde)
Puh: 02 857 6500
Polttoainetilaukset
kassa@autoteam.fi

HALLINTO

Ossi Rosten
Toimitusjohtaja
Puh: 040 4506617
ossi.rosten@autoteam.fi