KK-AutoTeam Oy | Yhteystiedot

Yhteystiedot

KK-Autoteam logo

KK-AutoTeam Oy
Kaukolantie 18
23800 Laitila
Puh: 02 857 6500
autoteam@autoteam.fi


KK-AutoTeam Oy | HuoltokuvakeHuolto
Avoinna arkisin klo. 08:00 – 16:00
Marko Ylenius
Huoltopäällikkö
Puh: 040 450 6523
Töiden vastaanotto,
korjaamon työnjohto,
vahinkotarkastukset
marko.ylenius@autoteam.fi
Joel Isaksson
Huoltoneuvoja
Puh: 040 450 6539
Töiden vastaanotto,
korjaamon työnjohto,
vahinkotarkastukset
joel.isaksson@autoteam.fi
Jussi Tuomola
Huoltoneuvoja
Puh: 040 450 6538
Töiden vastaanotto,
korjaamon työnjohto
jussi.tuomola@autoteam.fi
KK-AutoTeam Oy | Varaosat kuvakeVaraosat
Avoinna arkisin klo. 08:00 – 16:00 | HUOM! ennakkoon sovittuna, osien nouto mahdollista huoltoaseman aukioloaikoina
Heikki Nuppola
Varaosapäällikkö
Puh: 040 4506533
VW, Skoda, Citroen, Peugeot,
Opel, Saab -varaosat
heikki.nuppola@autoteam.fi
Mikko Kaartosalmi
Varaosamyyjä
Puh: 040 4506534
VW, Skoda, Mercedes-Benz, Citroen,
Peugeot, Opel, Saab -varaosat
mikko.kaartosalmi@autoteam.fi
KK-AutoTeam Oy | Huoltoasema kuvakeHuoltoasema
Avoinna arkisin klo. 07:30 – 19:00 | La 08:00 – 16:00 | Su 10:00 – 15:00, kesä su suljettu
Merja Hantula
Kassa – laskutus (vaihde)
Puh: 02 857 6500
Polttoainetilaukset
merja.hantula@autoteam.fi
Kirsi Laihinen
Kassa – laskutus (vaihde)
Puh: 02 857 6500
Polttoainetilaukset
kirsi.laihinen@autoteam.fi
KK-AutoTeam Oy | Hallinto kuvakeHallinto
Ossi Rosten
Toimitusjohtaja
Puh: 040 4506617
ossi.rosten@autoteam.fi